Erzin İSOS Termal Sağlık Merkezi mağdurlarından ‘TEŞEKKÜR!’

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum Yapılmamış

Erzin İSOS Termal Sağlık Turizm İnşaat Tic. Ltd. Şti. tarafından, Erzin’de gerçekleştirilecek Tesisler için, İskenderun ve çevresinde Acentalar tarafından yürütülen kampanyalarda kurulacağı iddia edilen devre mülk tesisleri yerine götürülen vatandaşlardan çoğu, kendilerine söylenenlerle sözleşmelerin farklı olduğunu, âdeta kandırıldıklarını gazetemizi arayıp ifade ettiler.
Gazetemizde yayınlanan haberlerden sonra gazetemizi arayan çok sayıda vatandaş yaptığımız duyarlı yayınlar nedeniyle aydınlatıldıklarını ifade ederek “Bizleri aydınlattınız, sözleşmeyi sonradan okuduğumuzda, yanıltıldığımızı öğrendik. Ayrılmak için, ilgili acentalara başvurduk, Tesisi yapacak olan şirket merkezine noter kanalı ile ihtar çektik” dedi.
Öte yandan Çarşamba günü gazetemizi arayan bir kısım vatandaş pazarlamayı yapanlar tarafından kendilerine sunulan üç günlük ücretsiz geziye katılmadıkları için adeta azarlandıklarını ifade ettiler.
Tesisi kuracak firma ciddi olabilir, ancak firmanın işini yürütecek acentalarda, otobüslere doldurup götürdükleri vatandaşlara da aynı ciddiyet içinde yaklaşmalıdırlar.
Bu konuda şikayetleri olan vatandaşların şikayetlerini şikayetlerini yayınlayabileceğimizin altını önemle çizeriz.

Kategori:
Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

En Çok Okunanlar